Nejnovější recenze ze sekce Dětské láhve a učící hrnky

Tereza Hořejší Tereza Hořejší

Přidáno: 15. května 2020

• Neteče
  • Hezky design
  • Malá

Velice doporučuji, je lehká a skladná. Vhodná na cestování. Neteče.

Canpol babies sportovní láhev s brčkem velká modrá 370 ml

Canpol babies sportovní láhev s brčkem velká modrá 370 ml

Ověřený zákazník Babyrenka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2020

Zakoupeno v Babyrenka.cz

• Dobře teče, dítě se při pití nenadře.

Canpol babies hrneček s tvrdým pítkem 200ml Tučňák modrý

Canpol babies hrneček s tvrdým pítkem 200ml Tučňák modrý

Ověřený zákazník Babyrenka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2020

Zakoupeno v Babyrenka.cz

• Malý otvor v pítku.

• Savička má tak malou dírku, že se dítě fakt nadře aby se napilo. Musela jsem vyměnit za jinou.

jaaniickaa jaaniickaa

• Neteče
  • Barevný design
  • Použité plasty bez BPA
  • Snadnost použití
  • ukápne při zavírání

Lahvička má šikovné úchyty pro snadné držení, je pěkně barevná a tak malého hned zaujala a oblíbil si ji. Po chvilce "hraní" už věděl, jak se z ní pije. Moc se mi líbí kompatibilita s ostatními Avent produkty a použité plasty bez BPA. Při otočení dnem vzůru lahvička neteče, jen když s ní zatřese, tak občas něco ukápne. Při zavírání a otvírání často trochu vystříkne vzniklým podtlakem, ale není to nic strašného, výhody rozhodně převyšují - doporučuji vyzkoušet.

• Barevnost
  • Při otočení neteče
  • Úchytky
  • Zavírání

Lahvička je hezky tvarovaná do ručky, úchyty pomohou když je potřeba. Malého zaujala svou barevností a hned ji začal zkoumat. Během chvíle už věděl, že se z ní dá pít a oblíbil si ji. Je kompatibilní i s ostatními Avent produkty, snadno se používá a hlavně - je vyrobena z nezávadných plastů. Jediné, co nás trošku trápí je zavírání - když brčko zatlačíme, tak vystříkne pár kapek obsahu ven, když ho ohneme, tak také...

Tuf Tuf

• tekutina nevytéká
  • je odolná - zvládne i spadnutí na asfalt
  • jde mýt v myčce
  • hezky se drží
  • objem vystačí i na dlouhou procházku
  • lze dokoupit samostatně brčko a vnitřní trubičku
  • složitější čištění brčka a trubičky

Měli jsme problém sehnat lahvičku, která by vyhovovala. Poté co už jsme měli plnou krabici lahviček jsme dostali právě tuto a k té naše dítko přilnulo okamžitě. Hned vědělo jak se brčko používá, i když mělo neustále tendenci lahvičku otáčet :) .

Po měsíci užívání můžeme s klidným svědomím říct, že je to nejlepší dětská lahvička, která nám prošla domácností.

Vzhledem k tomu, že jsme zkoušeli jak levnější tak dražší lahvičky, mohu porovnat, že tato je opravdu z kvalitního, odolného plastu, který nezapáchá. Investovat do této lahvičky se tedy určitě vyplatí.

MAM Nevylévací hrneček na učení Sports Cup měsíců 330 ml

MAM Nevylévací hrneček na učení Sports Cup měsíců 330 ml

Ověřený zákazník BabyBaby.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v BabyBaby.cz

Dobra cena, snadno se udržuje a opravdu neteče. Doporučuji.

• i při klopení neteče
  • vydrží pád z kočárku
  • vnější části lze mýt v myčce
  • hezky se drží i bez držátek
  • čištění vnitřních částí na které je potřeba ideálně dlouhá tenka štětka

Naše dítě od malička odmítá lahvičky a na nějakou naučit je boj. S touto lahvičkou to šlo, ale nějak přirozeně. Ještě v autě po cestě domů se z ní stala oblíbenkyně, se kterou se podařilo i usnout. Dítko hnedka pochopilo, jak "ta věc" funguje a naučilo se z ní pít.

• Velikost, design
  • Praktičnost
  • Nc

Pěkná lahvička s záklopkou. Idealní do dětské ruky, nevytéká při naklonění. Líbí se i starším dcerám tak je o ní doma boj. Jde celá rozložit a umýt to chválím,přežila i myčku. Pevné plastové pítko které nejde jen tak rozlousknout. Určitě doporučuji .

• Neprotéká
  • Tvar
  • Snadná údržba
  • Jsme spokojeni

Láhev se záklopkou Avent jsme vyzkoušeli s ročním synem. Do téhle doby pil jen z lahví se savičkou, musím říct, že se na ni naučil velmi rychle! Tvar lahve je přizpůsobený malým dětským ručičkám, syn jí bez problémů uchopí a pije. Láhev nikde neprotéká, což rodiče velmi ocení. Na údržbu- mytí, taktéž bezproblémová, dá se mýt i v myčce. Pokud se z ní nebude pít (když jdeme ven), dáme záklopkou a nic nikde neteče. Láhev můžeme se synem doporučit.

• NETEČE!!!
  • držení

Naše malá lahvičku miluje, skvěle se jí z lahvičky pije, výborně se drží v ruce, ale to nejdůležitější (hlavně teda pro rodiče) je, že NETEČE!!! :-) Takže za nás konečně spokojenost, že vůbec taková lahvička existuje a museli jsme koupit i růžovou :-D

• Nekape
  • Tvar
  • Snadné na mytí
  • Nic, jsme spokojeni

Láhev se záklopkou Avent jsme otestovali s ročním synem. Do téhle doby pil jen z lahví se savičkou, "brčko" měl s touto lahví poprvé. Musím říct, že se na ni naučil velmi rychle! Tvar lahve je přizpůsobený malým dětským ručičkám, syn jí bez problémů uchopí a pije. Láhev nikde neprotéká, což rodiče velmi ocení. Na údržbu- mytí, taktéž bezproblémová. Pokud se z ní nebude pít (když jdeme ven), dáme záklopkou a nic nikde neteče. Láhev můžeme se synem doporučit.

• lehkost
  • barva
  • brčko

Krásný zelený hrneček - lahvička, který -á neteče a dítěti se z něj - z ní krásně pije díky brčku které dosáhne až pravdu na dno a ne jako u jiných. Lehoučký a dobře uzavíratelný. Jsme velice spojení, určitě dopeoručujeme i dál ostatním kdo uvažují. .

• Neproteče
  • Hezký design
  • Dobře se drží v ruce
  • Snadný na čištění
  • O trošku bych prodloužila brčko

Náš první hrníček, který neproteče. Několikrát jsem vzala do kabelky a nikdy nevytekl, syn s ním dělá psí kusy, ale nevyleje ani kapku. Synovi se velice dobře drží, díky jeho tvaru. Má jen pár dílů, takže je velice rychle a snadno vyčištený.

Přidáno: 9. května 2020

• Pekny design, dobre se detem drzi v rukou, vypije se cela lahev
  • Hur se zavira a otevira, deti nezvladnou, takze porad litaji za vama. Ale zase kdyz je otevrena tak se nevyleje

Krásný design, dětem se dobře drží v rukou. Systém vymyšlen tak, aby se vypila i poslední kapka, což hrníček splňuje. Jediné, co mi trošku vadilo, je že když se lahvička zavřela, tak z hadičky vyteklo trochu vody. A taky jde lahvička zavírat hůř, takže děti nezvládnou

• Neproteče
  • Dobře se drží v dětské ručičce
  • Snadná údržba všech částí
  • Brčko nedosáhne až na dno

Hrneček od značky Avent, jsme měli poprvé a za nás maximální spokojenost. Jako první musím pochválit za to, že opravdu neproteče. První hrníček, který jsem mohla v klidu nést v batohu nebo kabelce a nikde ani kapka. A to je pro mě u dětského hrníčku priorita. Další je jeho snadné rozložení na minimum části, což šetří čas při vymývání hrnečku. Díky jeho tvaru se synovi dobře držel a uchopoval. A i přes několik pádů, které mu syn uštědřil když ho něco naštvalo, je stále jako nový a bez protékání. Jediné menší mínus je v tom, že brčko nedosáhne až na dno a nelze tudíž vypít až do dna, ale synovi stejně dolévám pití dřív než se dostane pod konec brčka, takže opravdu jen minimální nedostatek.

MishiQ MishiQ

Přidáno: 9. května 2020

(naposledy upraveno 9. května 2020)

• hrnek malého baví a moc rád z něj pije
  • dobře se mu drží v rukou
  • snadno se udržuje a je vhodný do myčky
  • víčko, které se nesundává a tudíž se nemůže ztratit
  • odolná láhev proti pádům a odřeninám
  • skvěle těsní, vůbec neteče

Láhev jsme dostali k otestování a hned při prvním použití malý pochopil jak z brčka pít. Díky zahnutému brčku uvnitř láhve ani nevadil jeho návyk láhev naklánět. Brčko je mnohem odolnější než savičky, takže ho malý jen tak neprokousne a je to tedy mnohem ekonomičtější než neustále kupovat nové savičky. Lahvička moc dobře těsní a navzdory mnohým pádům je pořád krásná a neponičená. Velmi oceňuji možnost mytí v myčce a celkově snadnou údržbu.
Líbí se mi i systém otevírání láhve posunutím víčka. Nemusím řešit kam víčko odložit a následně ho všude hledat :D

Přidáno: 8. května 2020

Zakoupeno v Testuj.to

• syn okamžitě pochopil jak z láhvičky s brčkem pít
  • díky zahnutému brčku může při pití láhvičku naklánět a vypije celý její obsah
  • láhvička se nevylévá, dobře těsní
  • brčko jen tak nerozkouše, u starých lahviček jsem měnila několikrát do týdne prokousnutou savičku, takže to nebylo příliš ekonomické ani praktické
  • láhvička má krásný design a malému se hned zalíbila a zároveň se mu dobře drží
  • snadno se udržuje, smí se umývat v myčce
  • další super věc je víčko, tím že je napevno, tak se neztratí a nemusíte přemýšlet kam s ním, když máte třeba plné ruce...prostě jen posunete víčko a malý může pít
  • Na nic jsme nepřišli :)

Dostali jsme na otestování hrnek s brčkem od značky Avent. Testoval především můj syn a musím říct, že žádnou předchozí lahvičku tak dobře a rychle nepřijal. Já jsem taktéž spokojená, láhev má krásný design a dobře se udržuje. Jsem ráda, že jsme měli tu čest testovat tak super produkt a lituji jen, že jsem ji nekoupila již dávno :)

Littlecharm Littlecharm

Přidáno: 8. května 2020

• neteče
  • měkké brčko
  • perfektní tvar pro dětské ručičky
  • snadno se čistí
  • vhodné do myčky nádobí
  • víčko se neztratí
  • lze koupit nová brčka

Perfektní lahvička pro batolátka, snadno se drží, brčko je měkké, poddajné, brčko v lahvičce je ohebné a vypije se tak veškerá tekutina z ní. Lahvičku lze velmi snadno rozebrat a důkladně vyčistit, lze dát všechny díly do myčky. Navíc je možné dokoupit náhradní brčka. Závěrem nutno uvést, že lahvička neteče ani při otočení dnem vzhůru, ale bacha na perlivé nápoje, v takovém případě nápoj vypění ven z lahvičky a je mu fuk, že lahvička je jinak netekoucí. Pro nás top lahvička a to jsme jich zkusili již spousty, ale tuto syn vyžaduje i nadále :-) Design je líbivý, uvítala bych větší výběr barevných variací než jen holka (růžovožlutá) nebo kluk (zelenozelená).

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]