Jak vybrat hrnek a pítko?

Z Vašeho miminka se stalo batole a Vy přemýšlíte jaký hrnek mu vybrat k pití. Na trhu je opravdu velký výběr a není jednoduché se v něm zorientovat. Nejprve je vhodné začít zvykat dítě na lehký, plastový hrneček s měkkým pítkem, který je ideální přechodovou fází z flašky. Potom přijdou na řadu sportovní láhve nebo hrnky z tvrdým pítkem.
 
 

Typy hrnků

 
Hrnky, které se nepřevrhnou, nekapající hrnek, sportovní láhve, kouzelné hrníčky, hrnky s brčkem a mnoho dalších. To vše je na trhu dostupné. Jak se zorientovat který vybrat? To není jednoduchá otázka. Je mnoho kritérii, které byste měli vzít v úvahu.
 
Je mnoho kritérii, na které je třeba myslet při výběru hrnku pro dítě. Důležitý je materiál. Hrnek by měl mít atestaci na použitý materiál. Měl by být zdravotně nezávadný. Důležitá je jeho praktičnost a nerozbitnost. Je výhodné, když ho lze používat v mikrovlnné troubě a myčce nádobí.
 
 

Sportovní láhve a hrnky s brčkem

 
Hitem jsou sportovní láhve. Jsou praktické třeba na výlety, cestování a podobně. Děti hrnky s brčkem milují, rády totiž pijí z brčka. Super variantou jsou sportovní láhve s brčkem. Chcete-li dětem udělat radost, pak jim jednu takovou sportovní láhev můžete pořídit.
 
 

Hrnky 360°

 
Již devítiměsíční batole se může pokoušet o samostatné pití. U dětí je možné zaznamenat rozdíly v pohybové aktivitě, v psychomotorických dovednostech. Výrobci na tuto skutečnost pamatují, a tak přichází s nabídkou hrníčků 360° Mini – Junior – Active.
 
 

Barvy a obrázky

 
Hrnky se vyrábí v mnoha barevných kombinacích, mají různé vzory, motivy a obrázky. Výběr barev a motivů záleží od Vašeho vkusu. Můžete volit tlumené barvy nebo výrazné vzory. Na trhu je velký výběr barevných kombinací.